Login |
forgot?
Watch LIVE at | Events | FAQ | Archives
Sponsor 1144
Sponsor 717

DirtonDirt.com

All Late Models. All the Time.

Your soruce for dirt late model news, photos and video

  • Join us on Twitter Join us on Facebook
Sponsor 525

Weekly Late Model Results

Alabama

Tri-County Speedway
September 26, 2020

Crate Racin’ USA:
1. Shep Lucas
2. Colton Leyendecker
3. Josh Huss
4. Isaiah Day
5. D.G. Hawkins

Dale Lucas won the 602 Crate feature.

Hollis Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Kyle Clifton
(No other results available)

Talladega Short Track
September 26, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Dillon Tidmore
2. Dallas Cooper
3. Tim Roszell
4. Oliver Gentry
5. Brandon Thomas

Tidmore set fast and led every lap in a qualifying race for the 2021 Ice Bowl. ... Joe Noojin won the Limited Late Model feature while Kevin Hale (604) and Buddy George (602) won Crate features.

Thunder Valley Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Crates (602):
1. Kyle Whisenant
(No other results available)

ECM Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Brandon Brown
2. Dustin Harris
3. Thomas Langley
4. Lance Stewart
5. Chris Whaley

Buddy George won the 602 Crate feature.

Hollis Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Kyle Clifton
(No other results available)

North Alabama Speedway
September 19, 2020

Crate Racin' USA:
1. Bryson Mitchell
2. Greg Wilhite
3. Matthew Brocato
4. Braden Mitchell
5. Seth McCormack

Thunder Valley Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Crates (602):
1. Chad McCool
(No other results available)

East Alabama Motor Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Crates (602):
1. Richie Stephens
2. Bobby Eiland
3. Sterling Evilsizer
4. Landon Turner
5. Tucker Eiland

Talladega Short Track
September 12, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Dalton Cook
2. Todd Morrow
3. Dallas Cooper
4. Tim Roszell
5. Terry Smith

Bubba Lackey won the Limited Late Model feature. ... Tanner Collins (604) and Steve Kirk (602) won Crate features.

Thunder Valley Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Crates (602):
1. Chad McCool
(No other results available)

Talladega Short Track
September 6, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Todd Morrow
2. Dallas Cooper
3. Tim Roszell
4. Terry Smith
5. Jeff Johns

Bubba Lackey won the Limited Late Model feature. ... Mike Combs (604) and Ryan King (602) grabbed Crate victories. ... King won his 11th in a row.

Fort Payne Motor Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Dillon Tidmore
2. Ronnie Johnson
3. Sam Seawright
4. Jason Hiett
5. Heath Hindman

Tidmore earned $4,000 in the Labor Day 40.

Tri-County Speedway
September 5, 2020

Crate Racin’ USA:
1. D.G. Hawkins
2. Josh Huss
3. Isaiah Day
4. Lee Mason
5. Shannon Martin

J.C. Wilson won the 602 Crate feature.

East Alabama Motor Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Richie Stephens
2. Dana Eiland
3. Jimmy Thomas
4. Jeremy Holtzclaw
5. Dusty Sparkman

Stephens also won the 602 Crate feature.

ECM Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Brandon Brown
2. Cole Brown
3. Lance Stewart
4. Clint Armstrong
5. Ausitn Franklin

Ryan King won the 602 Crate feature.

North Alabama Speedway
September 5, 2020

Crate Racin’ USA:
1. Seth McCormack
2. Billy Flannagan Jr.
3. Greg Wilhite
4. Oakley Gillespie
5. Jason Markewitz

Cruz Wallace won the 602 Crate feature.

Deep South Speedway
September 5, 2020

Crate Racin’ USA:
1. Steven Jernigan
2. Joey Pilgrim
3. Rodney Bruce
4. Chase Cooper
5. Ryan Boudreaux

Osman Jones won the 602 Crate feature over Joseph Adams (Kevin House was disqualified).

Thunder Valley Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Crates (602):
1. Kurt Radojcsics
(No other results available)

Tri-County Speedway
September 4, 2020

Unsanctioned Crates (602):
1. J.C. Wilson
2. Osman Jones
3. Joseph Adams
4. Joshua Day
5. Todd Jones

Arkansas

Old No. 1 Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Henry Gustavus
2. Johnny Waters
3. Jeremy Creecy
4. Scott Tracer
5. Matthew Tribble

Riverside Int'l Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Henry Gustavus
2. Randy Lenahan
3. Brian Woodard
4. Bobby Allen
5. Bubba Wilburn

Riverside Int'l Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Henry Gustavus
2. T.J. Hughes
3. J.C. Waller
4. Brandon Poppenheimer
5. Bubba Wilburn

Arizona

Cocopah Speedway
September 26, 2020

IMCA Late Models:
1. Kent Rosevear
2. Craig Parker
3. John Cornell
4. Bud Grossenbacher
5. Bruce Duckett

Delaware

Delaware International Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Amanda Robinson
2. Mark Pettyjohn
3. Roy Deese Jr.
4. Trevor Collins
5. Rob Schirmer

Robinson won her second track title, benefitting from Donald Lingo Jr.'s demise to win the points finale. ... Joe Warren won the Crate feature over Sparky White, his first of 2020; Derek Magee clinched the division title.

Georgetown Speedway
September 11, 2020

RUSH Crates:
1. Mark Pettyjohn
2. Nick Davis
3. Trevor Collins
4. Dana Walker
5. Kerry King

With issues knocking leaders Amanda Robinson and Kerry King Jr. out of contention, Pettyjohn inherited the lead on the 17th lap and led the rest of the 20-lapper.

Delaware International Speedway
September 5, 2020

RUSH Crates:
1. Derek Magee
2. Brandon Sturgis
3. Matt Hill
4. Sparky White
5. Joe Warren

Magee extended his points lead with his third victory of the season. ... “Matt (Hill) is going to make it tough for us and he is great competitor,” Magee said in regards to the title chase going down to the last event.

Florida

All-Tech Raceway
September 26, 2020

Crate Racin’ USA:
1. Tyler Crowder
2. Clay Harris
3. Ivedent Lloyd Jr.
4. Kyle Van Sickle
5. Nevin Gainey

Trey Mills won the 602 Crate feature.

All-Tech Raceway
September 12, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Bo Allen
2. Daniel Woody
3. Travis Varnadore
4. Steven Mathis Jr.
5. Howard Stalls

Varnadore drove a second Mathis car.

Southern Raceway
September 12, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Steven Jernigan
2. Taylor Jarvis
3. James Gilmore
4. D.G. Hawkins
5. Joey Pilgrim

Southern Raceway
September 6, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Tim Anderson
2. Ryan Boudreaux
3. Rodney Bruce
4. John Bryant
5. Kyle Bryant

Volusia Speedway Park
September 6, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Donnie Chappell
2. Chuck Cumby
3. Joe Kump
4. David Showers Jr.
5. David Markham

Clay Harris won the 602 All Stars feature and swept the holiday weekend in that division.

Volusia Speedway Park
September 5, 2020

Unsanctioned Crates (602):
1. Clay Harris
2. Bud Chancey
3. Trey Mills
4. Trevor Gamble
5. Chris Lovett

East Bay Raceway Park
September 5, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Travis Varnadore
2. Daniel Woody
3. Waylon Haynes
4. Steve Brendle
5. Jimmy Waldrop

Leading every lap, Varnadore subbed in the No. 95 for Steve Mathis Jr., who was attending a wedding. ... Phillip Cobb challenged Varnadore early, but contact between the leaders flattened Cobb's right-rear tire.

Georgia

North Georgia Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Jordan Rodabaugh
2. Cass Fowler
3. Lamar Scoggins
4. Robby Weeks
5. Richard Dixon

Junior Whitener won the Crate feature. ... Booger Brooks won the Red Clay Series feature for 602 Crates.

Hartwell Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Bubba Russell
(No other results available)

Russell won on the season's final points night.

Senoia Raceway
September 26, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Dylan Knowles
2. Jake Traylor
3. Kyler Haygood
4. Austin Horton
5. Wayne Harbin

Knowles won on the undercard of Brandon Overton's Southern All Star victory.

Senoia Raceway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Clint Smith
2. Dennis Hale
3. Marty Lunsford
4. Glenn Morris
5. Thomas Mewborn

Morris won the track title. ... Dylan Knowles (604) and Braxtin Barber (602) won Crate features.

Dixie Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Oliver Gentry
2. Jacques Daniel
3. Scott Hall
4. Wesley Scott
5. Travis Price

Cody Overton (604) and Taylor Cole (602) won Crate features.

West Georgia Raceway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Phillip Deal
(No other results available)

Winder-Barrow Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Ken Lampp
2. John Anderson
3. Nick Sellers
4. Dustin Cason
5. Will Hollis

Lavonia Speedway
September 18, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Bubba Russell
2. Adam Smith
3. Brandon Haley
4. Kenny Collins
5. Lance Chitwood

Unsanctioned Crates (602):
1. David McCoy
2. Dale Timms
3. David Smith
4. Vince Fanello
5. Parris Simmons

Patriots Park Raceway
September 12, 2020

Fastrak Crates:
1. Cody Overton
(No other results available)

Needmore Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Russell Brown Jr.
2. Tom Jones Jr.
3. John Baker
4. Colby Boyett
5. Jonah Bozeman

Brown earned $2,000 in the Southern Clash-style event.

North Georgia Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Gary McPherson
2. Will Roland
3. Matthew Turner
4. David Payne
5. Shawn Chastain

Colten Jackson won the Crate feature.

Oglethorpe Speedway Park
September 11, 2020

Unsanctioned Crates (602):
1. Shane Riner
2. J.Jay Reich
3. Ches Chester
4. Justin Mintz
5. Austin Mintz

Riner earned $2,000.

Rome Speedway
September 6, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Casey Roberts
2. Austin Smith
3. Sam Seawright
4. Jason Croft
5. Dalton Cook

Roberts earned $3,000 in the Rome Boss, completing a weekend sweep of Dixie-Rome events at the Mickey Swims-promoted ovals in north Georgia. | Slideshow

Toccoa Raceway
September 6, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. David McCoy
(No other results available)

McCoy won the $2,900 Stephen Wragg Memorial. ... Dale Timms won the 602 Crate feature.

Dixie Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Casey Roberts
2. Jake Knowles
3. Jason Croft
4. Dalton Cook
5. Austin Smith

Roberts earned $2,000 in driving the Josh Roberts Trucking No. 85 to victory. ... Oliver Gentry won the Limited Late Model feature. ... While Logan Palmer (604) and Chris Hough (602) won Crate features.

Hartwell Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Steven Segars
2. Parker Herring
3. Royce Bray
4. Danny Sanders
5. Tim Jones

Lavonia Speedway
September 4, 2020

Unsanctioned Crates (602):
1. Devon Morgan
2. Royce Bray
3. Rod Tucker
4. Brandon Stroud
5. Chris McKeehan

Morgan, a division rookie, won on the undercard of Brandon Overton's WoO victory.

Iowa

Cedar County Raceway
October 1, 2020

IMCA Late Models:
1. Justin Kay
2. Logan Duffy
3. Jeff Aikey
4. Joe Zrostlik
5. Andy Eckrich

Shelby County Speedway
September 26, 2020

IMCA Late Models:
1. Ryan Griffith
2. Kale Kosiski
3. Eric Pollard
4. Andrew Tilley
5. Gary Webb

Ryan Griffith won the Tiny Lund Memorial finale.

Shelby County Speedway
September 25, 2020

IMCA Late Models:
1. Allan Hopp
2. Eric Pollard
3. Zach Zentner
4. Jacob Brown
5. Brandon Saltzman

Hopp won the opening round of the Tiny Lund Memorial.

Pepsi Lee County Speedway
September 19, 2020

IMCA Late Models:
1. Justin Kay
2. Matt Ryan
3. Tommy Elston
4. Andy Nezworski
5. Mark Burgtorf

Kay won the Drive the Five finale and earned $2,000 in a race that would've paid $5,000 for any one of 12 qualified drivers.

Illinois

Macon Speedway
September 26, 2020

DIRTcar Crates:
1. Dakota Ewing
2. Jose Parga
3. Jake Little
4. Cody Maguire
5. Blake Damery

LIttle clinched the track title.

Peoria Speedway
September 26, 2020

DIRTcar Supers:
1. Roger Rebholz
2. Billy Drake
3. Rich Bell
4. Mike Chasteen Jr.
5. Austin Simpson

Sycamore Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Greg Cantrell Jr.
2. Glen Toppel
3. Danny Deutsch
4. Jeremy Spoonmore
5. Tony Provenzano

Kankakee County Speedway
September 25, 2020

DIRTcar Crates:
1. Kyle Cooper
2. Aaron Heck
3. Torin Mettille
4. Chase Osterhoff
5. Chad Osterhoff

Mettille started ninth in the 20-car field.

East Moline Speedway
September 20, 2020

IMCA Late Models:
1. Andy Nezworski
2. Matt Ryan
3. Gary Webb
4. Joe Ross
5. Jacob Waterman

Fairbury Speedway
September 19, 2020

DIRTcar Supers:
1. Myles Moos
2. Eric Smith
3. Cullen Breeden
4. Glen Thompson
5. Donny Walden

Myles Moos won his first Super Late Model feature after tangling with fellow front-row starter Kevin Weaver on the opening lap. ... "I felt like I had a good start, " Moos said. "I am so sorry for what happened to Kevin. I just drove it into the turn and it didn't stick." ... Aaron Heck won the Crate feature.

Macon Speedway
September 19, 2020

DIRTcar Crates:
1. Jake Little
2. Chris Dick
3. Guy Taylor
4. Blake Damery
5. Donny Koehler

Little earned $1,000 for his Kerbystrong 100 victory.

Peoria Speedway
September 19, 2020

DIRTcar Supers:
1. Billy Drake
2. Allen Weisser
3. Todd Bennett
4. Mike Chasteen Jr.
5. Roger Rebholz

Charleston Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Kenny Carmichael Jr.
2. Brian Rickey
3. Mike Staggs
4. Dustin Wiltermood
5. Daniel Norman

Polesitter Dan Walden was an early retiree.

Tri-City Speedway
September 18, 2020

DIRTcar Supers:
1. Michael Kloos
2. Dewayne Kiefer
3. Billy Laycock
4. Trevor Gundaker
5. Matt Bailey

Kankakee County Speedway
September 18, 2020

DIRTcar Crates:
1. Logan Moody
2. Torin Mettille
3. Kyle Cooper
4. Brandon Eskew
5. Michael Marden

Macon Speedway
September 13, 2020

DIRTcar Crates:
1. Jake Little
2. Guy Taylor
3. Cody Maguire
4. Donny Koehler
5. Blake Damery

Little rode the high side to a flag-to-flag victory.

Tri-City Speedway
September 11, 2020

DIRTcar Supers:
1. Daryn Klein
2. Billy Laycock
3. Mark Voigt
4. Matt Bailey
5. Jason Suhre

Klein won the Brad Yotter Memorial.

Kankakee County Speedway
September 11, 2020

DIRTcar Crates:
1. Torin Mettille
2. Billy Knippenberg
3. Matt Hammond
4. Chase Osterhoff
5. Blake Damerry

Mettille started sixth.

Spoon River Speedway
September 6, 2020

DIRTcar Supers:
1. A.J. May
2. Blake Damery
3. Chuck Mitchell
4. Michael Marden
5. Braden Bilgers

Macon Speedway
September 5, 2020

DIRTcar Crates:
1. Jose Parga
2. Cody Maguire
3. Donny Koehler
4. Colby Eller
5. Jarod Shasteen

Parga led all 20 laps.

Peoria Speedway
September 5, 2020

DIRTcar Supers:
1. Todd Bennett
2. Roger Rebholz
3. Matt Murphy
4. Charley Hess
5. Jeff Riddell

Sycamore Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Greg Cantrell Jr.
2. Joe Rusciano
3. Tony Provenzano
4. Jeff Schulte Sr.
5. Victor Benedetto

Charleston Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Kenny Carmichael Jr.
2. Dan Walden
3. Kenny Carmichael Sr.
4. Dustin Wiltermood
5. Morgan Staggs

Tri-City Speedway
September 4, 2020

DIRTcar Supers:
1. Michael Kloos
2. Rickey Frankel
3. Dewayne Kiefer
4. Rodney Melvin
5. Jason Papich

Farmer City Raceway
September 4, 2020

DIRTcar Crates:
1. Logan Moody
2. A.J. May
3. Steve Peeden
4. Aaron Heck
5. Jose Parga

Moody won on the undercard of Jason Feger's MARS victory for Super Late Models.

Lincoln Speedway
September 4, 2020

DIRTcar Crates:
1. Blaise Baker
2. Brandon Eskew
3. Roben Huffman
4. Dane Arvin
5. Cody Maguire

Baker, a 16-year-old from Clinton, Ill., scored his first Crate Late Model feature victory.

Kankakee County Speedway
September 4, 2020

DIRTcar Crates:
1. Chase Osterhoff
2. Kyle Cooper
3. Matt Hammond
4. Micheal Marden
5. Austin McCarty

Fifth-starting Torin Mettille ws disqualified.

Indiana

Brownstown Speedway
September 25, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Cory Hedgecock
(No other results available)

Hedgecock earned $2,500 in the Bowman 50 on the undercard of the Lucas Oil Late Model Dirt Series victory for Josh Richards.

Brownstown Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Tyler Neal
2. Raymond Humphrey
3. Marty O'Neal
4. Brad Barrow
5. Keaton Streeval

Brownstown Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Raymond Humphrey
2. Shelby Miles
3. Brad Barrow
4. Tyler Neal
5. Steve Peeden

The event drew 41 cars.

Shadyhill Speedway
September 5, 2020

DIRTcar Crates:
1. Torin Mettille
2. Jace Owens
3. Lynn Johns
4. Zack Randall
5. Zach Hall

Kansas

Caney Valley Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Dusty Leonard
2. Jimmy Segraves
3. John Rosson
4. Shannon Phillips
5. Dustin Bolster

Leonard led 25 laps.

Lakeside Speedway
September 18, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Jason Park
2. Steven Dibben
3. Darren Kling
4. Donnie Brown
5. Marshall Jewett

81 Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Dusty Leonard
2. Chris Kratzer
3. Cole McDaniel
4. Dustin Bolster
5. Adam Popp

Lakeside Speedway
September 4, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Jason Park
2. Darren Kling
3. Don Marrs
4. Steve Dibben
5. Ralph Palmer Jr.

Kentucky

Mudlick Valley Raceway
September 26, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Corey DeLancey
(No other results available)

DeLancey earned $2,000 in the Mayhem in the Mountains finale.

Rockcastle Speedway
September 25, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Logan Roberson
(No other results available)

Florence Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Crates:
First feature
1. Josh Dietz
2. Keegan Cox
3. Ted Nobbe
4. Elliott Despain
5. Gary Rahe Jr.

Second feature
1. Jordan Hedger
2. Josh Dietz
3. Billy Green
4. Keegan Cox
5. Tyler Collins

Ponderosa Speedway
September 18, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Eli Beets
2. Parker Martin
3. Tripp Gerrald
4. Elliott Despain
5. Jeff Watson

Beets won on the undercard of Michael Chilton's Schaeffer's Iron-Man Late Model Series victory for Super Late Models.

Florence Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Robby Hensley
2. Bill Sheets
3. David Webb
4. Grant Garrison
5. Blake Brown

Rockcastle Speedway
September 11, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Tyler Carpenter
(No other results available)

Lake Cumberland Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Skylar Marlar
2. Justin Rattliff
3. David Webb
4. Larry Greer
5. Danny McGlothlin

Richmond Raceway
September 5, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Connor Meade
(No other results available)

Meade earned $2,000 in the Patriot Day 30.

Mountain Motorsports Park
September 4, 2020

All-Stars Crates:
1. Oscar McCown
2. Jody Adkins
3. Shannon Thornsberry
4. Raymond Nichols
5. Steve Martin

Louisiana

Revolution Park
September 19, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Tyler Stevens
(No other results available)

Stevens earned $2,000 on the undercard of Cade Dillard's $10,000 weekend sweep of Super Late Model action.

Baton Rouge Raceway
September 12, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Alex Ashley
2. Donald Watson
3. Luke Bennett
4. Brandon Thornhill
5. Brandon Buhler

Boothill Speedway
September 12, 2020

Crate Racin’ USA:
1. Chase Delrio
2. Jamie Burford
3. Rob Litton
4. David Winslett
5. Colton Guinn

Super Bee Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Tanner Kellick
(No other results available)

Kellick earned $2,000.

Boothill Speedway
September 5, 2020

Crate Racin’ USA:
1. Jamie Burford
2. Chad Dupont
3. Tyler Stevens
4. Garren Lindsey
5. Jeff Chanler

Burford rallied from 11th.

Maryland

Hagerstown Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Justin Weaver
2. Devin Hart
3. Donnie Farlling
4. Greg "Spike" Moore
5. Shawn Shoemaker

Weaver swept the night with quick time (and a track record), a heat winner and his 29th career division feature victory. ... The race returned to action for the first time since July 2 because of a coronavirus-imposed break; no spectators were allowed. ... Weaver's lap of 19.135 broke the year-old mark of Derick Quade (19.280).

Potomac Speedway
September 18, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Drake Troutman
2. Jason Covert
3. Kenny Moreland
4. Kyle Hardy
5. Dale Hollidge

Troutman earned $2,500 in leading all 35 laps. ... "We've been in kind of a slump lately and this is a big win for our team." Troutman said in victory lane. ... Derick Quade won the Limited Late Model feature.

Potomac Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Kyle Lear
(No other results available)

Jeremy Pilkerton won the Crate feature.

Potomac Speedway
September 6, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Andy Anderson
2. Trevor Collins
3. Nick Davis
4. Jamie Lathroum
5. Jason Miller

Anderson led the final three laps and earned $3,000 in the Huey Wilcoxon Memorial. He dedicated the victory to his wife Tracy, who is facing health issues. ... Kenny Moreland was leading when he had a lap-18 flt. ... Jamie Lathroum inherited the lead but fell out after a tangle with Dale Hollidge late in the race.

Michigan

Silver Bullet Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Chad Bennett
2. Aaron Raby
3. Keith Finkbeiner
4. Shawn O'Connor
5. Bill Murawski Jr.

Winston Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Travis Stemler
2. Greg Gokey
3. Rich Neiser
4. Brian Ruhlman
5. Logan Arntz

Stemler pocketed $1,500.

I-96 Speedway
September 25, 2020

DIRTcar Supers:
1. Brian Ruhlman
2. Logan Arntz
3. Phil Ausra
4. Derrick Hilliker
5. Rachel Carpenter

Ruhlman started sixth and captured the season finale. ... Scott Fisk is the track champion.

I-96 Speedway
September 19, 2020

DIRTcar Supers:
1. Ryan VanderVeen
2. Travis Stemler
3. Amanda Wing
4. Brian Ruhlman
5. Garrett Wiles

Silver Bullet Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Shawn O'Connor
2. Chad Bennett
3. Aaron Raby
4. Keith Finkbeiner
5. Mike Essex

Winston Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Greg Gokey
2. Kyle Borgman
3. Nick Kurtz
4. Eric Spangler
5. Bill Bray

Thunderbird Raceway
September 13, 2020

DIRTcar Supers:
1. Nick Kurtz
2. Rich Neiser
3. Mike Vandermark Jr.
4. Andy Sprague
5. Kevin Nelson Sr.

Kurtz won the track's season finale Rolling Thunder, dedicating the victory to his grandfather, who died a week earlier.

Thunderbird Raceway
September 11, 2020

DIRTcar Supers:
1. Steve Fairbanks
(No other results available)

Silver Bullet Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Kendall Morrison
2. Shawn O'Connor
3. Keith Finkbeiner
4. Scott Moenaert
5. Ron Bieri

Thunderbird Raceway
September 5, 2020

DIRTcar Supers:
1. Bill Bray
2. Scott Baker
3. Andy Sprague
4. Rich Neiser
5. Scott Wenell

The eighth-starting Bray, who earned $2,000, took the lead on the 10th lap. ... Baker started 14th.

I-96 Speedway
September 4, 2020

DIRTcar Supers:
1. Brian Ruhlman
2. Chad White
3. Jared Guinn
4. Amanda Wing
5. Bry Johnson

Winston Speedway
September 4, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Rich Neiser
2. Ryan VanderVeen
3. Eddie Reyes
4. Kyle Borgman
5. Taylor Wiles

Minnesota

Madison Speedway
September 13, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Ross Bjerkeset
2. Kyle Jensen
3. D.J. Tesch
4. Kris Wilke
5. Keith Konold

Hibbing Raceway
September 6, 2020

WISSOTA Late Models:
1. Pat Doar
2. Steve Laursen
3. Jeffrey Massingill
4. Jay Kintner
5. John Kaanta

Doar completed his sweep of the Labor Day Shootout and earned $3,500 thanks to bonuses on top of the $2,000 winner's prize. .... Jeffrey Massingill picked up the $2,000 for the The Tri Star Engine & Transmissions Late Model Series presented by Quality Freight Rate miniseries points organized by Platinum Racing Promotions.

Viking Speedway
September 6, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Richard Chasteen
2. Scott Lehn
3. Ryan Mikkelson
4. Rick Nelson
5. Nick Panitzke

Hibbing Raceway
September 5, 2020

WISSOTA Late Models:
1. Pat Doar
2. Derek Vesel
3. Darrell Nelson
4. Zach Wohlers
5. Jay Kintner

Edging Vesel at the checkers, Doar earned $2,000 in the first round of the Labor Day Shootout.

Viking Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Rick Nelson
2. Ryan Mikkelson
3. Ben Wolden
4. Nick Panitzke
5. Derek Quinn

I-94 Sure Step Speedway
September 4, 2020

WISSOTA Late Models:
1. Dave Mass
2. Bryce Sward
3. Casey Meyer
4. Don Shaw
5. Ben Wolden

Brad Staples won the Limited Late Model feature.

Missouri

I-35 Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Kerry Davis
2. Paul Glendenning
3. Mike Taylor Jr.
4. Tommy Cordray
5. Jon Binning

Nevada Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Jerry Morgan
2. John Willard
3. Shannon Phillips
4. Jeremy Willard
5. Larry Jones

Federated Raceway at I-55
September 19, 2020

DIRTcar Supers:
1. Rickey Frankel
2. Jeff Herzog
3. Chad Zobrist
4. Matt Bailey
5. Rusty Griffaw

I-35 Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Kerry Davis
2. Tommy Cordray
3. Mike Taylor Jr.
4. Gregg Truelove
5. Jon Binning

Nevada Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Jerry Morgan
2. Todd McCoin
3. John Willard
4. Steve Francis
5. Arley Orcutt

Legit Speedway Park
September 12, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Scott Crigler
2. Chris Jones
3. Nick Whitehead
4. Robby Moore
5. Joey Smith

Federated Raceway at I-55
September 12, 2020

DIRTcar Supers:
1. Aaron Marrant
2. Tim Manville
3. Blaze Burwell
4. Dave Jumper
5. Rusty Griffaw

Southwestern Missouri's Marrant scored his first I-55 victory, taking the checkers 1.782 seconds ahead of Manville.

I-35 Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Paul Glendenning
2. Mike Taylor Jr.
3. Jon Melloway
4. Tommy Cordray
5. Jason Park

I-35 Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Kerry Davis
2. Paul Glendenning
3. Mike Taylor Jr.
4. Tommy Cordray
5. Gregg Truelove

Legit Speedway Park
September 5, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Dewayne Kiefer
2. Cole Wells
3. Joey Smith
4. Jamie Robards
5. Hunter Gilmore

Wells won the night's Dirt Track Bank Cash Money Super Dirt Car Series event.

Monett Motor Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Larry Bratti
2. Nathan Wheeler
3. Dairan Hendrix
4. Mike Thulin

Greg Strong and Matthew Thulin scratched.

Nevada Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Shannon Phillips
2. Foxie Sumner
3. Arley Orcutt

Mississippi

Pike County Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Spencer Hughes
2. Luke Bennett
3. Michael Rodrigue
4. Klint Forrester
5. Doug Sanchagrin

Crate Racin’ USA:
1. Shannon Lee
2. Bryce Fauntleroy
3. Sid Scarbrough
4. Kody Barber
5. Jamie McClendon

Crossroads MotorPark Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Crates (602):
1. Morgan Lambert
2. Tony Shelton
3. T.J. Davis
4. Tracy Martin
5. Brian Murray

Pike County Speedway
September 19, 2020

Crate Racin’ USA:
1. Bryce Fauntleroy
2. Jeremy Idom
3. Neal Temple
4. Tootie Arnold
5. Derrick Smith

Jackson Motor Speedway
September 19, 2020

Crate Racin’ USA:
1. Sid Scarbrough
2. Eli Thomas
3. Josh Thomas
4. Tim Dees
5. James Moore

Hattiesburg Speedway
September 18, 2020

Crate Racin’ USA:
1. Scott Ladner
2. Shannon Lee
3. Jeremy Idom
4. Cole Cameron
5. Pace Cameron

Lander won the track's season finale.

Hattiesburg Speedway
September 11, 2020

Crate Racin’ USA:
1. Shannon Lee
2. Jason Jarrell
3. Scott Ladner
4. Ronnie Graham
5. Tootie Arnold

Greenville Speedway
September 5, 2020

Crate Racin’ USA:
1. Brent Dillon
2. Billy Pate
3. Anthony Andrews
4. Bubba Harrison

Hattiesburg Speedway
September 4, 2020

Crate Racin’ USA:
First feature
1. Shannon Lee
2. Scott Ladner
3. Jason Jarrell
4. Jeremy Idom
5. Derek Smith

Second feature
1. Shannon Lee
2. Scott Ladner
3. Jason Jarrell
4. Jeremy Idom
5. Pace Cameron

North Carolina

311 Motor Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Colby Quick
2. Steve Blackburn
3. Kevin Wilson
4. Cole Apple
5. Mark Crowe

Chris Joyce won the 602 Crate feature.

County Line Raceway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Christian Thomas
2. Dustin Mitchell
3. Matthew Bissette
4. Michael Batten
5. Russell Erwi

The track had been scheduled to host the Carolina Super Late Model Series, but because spectator aren't allowed during the coronavirus, the track hosted a regular program.

East Lincoln Motor Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Josh Harris
2. Cody Dellinger
3. Jonathan Petrea
4. Jason Womack
5. Jimbo Bray

311 Motor Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Justin Hudspeth
2. Cole Apple
3. Dustin Brim
4. Steve Blackburn
5. Timmie Harrellson

Jamison McBride won the 602 Crate feature.

Tri-County Racetrack
September 19, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Ricky Smith
2. Brian Kinnersley
3. Junior Whitener
4. Preston Crisp
5. Troy Eads

Smith won on the undercard of Ronnie Johnson's Topless Outlaw Series victory.

Harris Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Jay Sessoms
2. Ricky Weeks
3. Bryson Harper
4. Leslie Smith
5. Taylor Puckett

Carolina Speedway
September 18, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Timbo Mangum
2. Brandon Dockery
3. Jonathan Petrea
4. Mike Huey
5. Jimbo Bray

311 Motor Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Neil Morgan
2. Jamison McBride
3. Justin Hudspeth
4. Kevin Wilson
5. Cole Apple

Morgan won on Donald Tucker Memorial night.

Harris Speedway
September 11, 2020

Unsanctioned Crates (602):
1. Brandon Docker
2. Tanner Fortune
3. John Price
4. Josh Roach
5. Baron McDowell

Tri-County Racetrack
September 7, 2020

Unsanctioned Supers:
1. David Payne
2. Shawn Chastain
3. Kurt English
4. Kenny Collins
5. Kyle Courtney

Payne earned $2,000 for the Labor Day Championship. ... Danny Ledford won the Limited Late Model feature.

Friendship Motor Speedway
September 5, 2020

Fastrak Crates:
1. Justin Hudspeth
2. Matt Long
3. Logan Roberson
4. Tristen Love
5. Jeff Decker

Hudspeth earned $1,600 for the Clyde Pardue Memorial. ... California driver Jeff Decker made a rare start in the eastern U.S., finishing fifth.

311 Motor Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Jamison McBride
2. Justin Williams
3. Cole Apple
4. Kevin Wilson
5. Timmie Harrelson

McBride also won the 602 Crate feature.

Harris Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Crates (602):
1. David Smith
2. John Ruggierio Jr
3. Devon Morgan
4. Chuckie Duncan
5. John Price

North Dakota

Jamestown Speedway
September 26, 2020

WISSOTA Late Models:
1. Cole Schill
2. Ryan Mikkelson
3. Derek Vesel
4. Eric Edwards
5. Brody Troftgruben

Schill earned $2,000 in the Stock Car Stampede finale and denied Mikkelson a weekend sweep.

Jamestown Speedway
September 25, 2020

WISSOTA Late Models:
1. Ryan Mikkelson
2. Dustin Strand
3. Brody Troftgruben
4. Robert Hellebust
5. Derek Vesel

Mikkelson regained the lead from Strand in the final laps and earned $2,000 in the first round of the Stock Car Stampede.

River Cities Speedway
September 4, 2020

WISSOTA Late Models:
1. Dustin Strand
2. Brad Seng
3. Tom Corcoran
4. Joey Pederson
5. Brody Troftgruben

Nebraska

Junction Motor Speedway
September 26, 2020

IMCA Late Models:
1. Jacob Kubicka
2. Ben Sukup
3. Dan Smith
4. Chase Osborne
5. Cory Dumpert

Kubicka won the Barb Nunnekamp Memorial finale.

Junction Motor Speedway
September 25, 2020

IMCA Late Models:
1. Cory Dumpert
2. Dan Smith
3. Jacob Kubicka
4. Denton Duncan
5. Micah Veleba

Dumpert won the first round of the Barb Nunnekamp Memorial.

U.S. 30 Speedway
September 18, 2020

IMCA Late Models:
1. Colt Leal
2. Ben Sukup
3. Alex Banks
4. Zach Zentner
5. Cory Dumpert

Leal won the Abe Lincoln Memorial.

I-80 Speedway
September 6, 2020

NASCAR Late Models:
1. Andrew Kosiski
2. Brian Kosiski
3. Ben Schaller
4. Josh Krug
5. Jesse Sobbing

Jacob Brown won the Limited Late Model feature.

Junction Motor Speedway
September 5, 2020

IMCA Late Models:
1. Alex Banks
2. Jacob Kubicka
3. Micah Veleba
4. Denton Duncan
5. Zach Zentner

U.S. 30 Speedway
September 3, 2020

IMCA Late Models:
1. Cory Dumpert
2. Robert Osborne
3. Jacob Kubicka
4. Alex Banks
5. Chase Osborne

New York

Genesee Speedway
September 26, 2020

RUSH Crates:
1. Jimmy Johnson
2. Billy Holmes
3. Jeremy Wonderling
4. Jason Knowles
5. Dustin Waters

The track champion notched his fifth victory of the season.

Genesee Speedway
September 19, 2020

RUSH Crates:
1. Jim Johnson
2. Doug Ricotta
3. Kyle Murray
4. Billy Holmes
5. Paul Grigsby

Johnson, the track promoter, climbed into a Late Model for the first time in two seasons and raced to victory in his son's car. ... “Jimmy has this car set up so perfectly,” Johnson said. “The car rotates so effortlessly and doesn’t fight or bind up. He also drew the pole for me which always helps”

Woodhull Raceway
September 12, 2020

RUSH Crates:
1. Brian Knowles
2. Jason Knowles
3. Darin Horton
4. John Haggerty
5. Steve LeBarron

Woodhull Raceway
September 5, 2020

RUSH Crates:
1. Jason Knowles
2. John Waters
3. Steve LeBarron
4. John Haggerty
5. Brian Knowles

Ohio

Oakshade Raceway
September 26, 2020

DIRTcar Supers:
1. Casey Noonan
2. Jeff Geis
3. Dusty Moore
4. Cody Bauer
5. Colin Shipley

Noonan rallied from 19th to win the topless season finale. ... Jeff Geis led most of the way but Nooonan took command with three laps remaining.

Midway Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Ronnie Mayle
2. Chuck Kimble
3. Mitch Caskey

Raceway 7
September 25, 2020

RUSH Crates:
1. Billy Henry
2. Josh Ferry
3. Darrell Bossard
4. Breyton Santee
5. Kyle Zimmerman

Henry dominated the 20-lapper for his first Raceway 7 feature victory in five years.

Oakshade Raceway
September 19, 2020

DIRTcar Supers:
1. Rusty Schlenk
2. Cody Bauer
3. Steve Kester
4. Colin Shipley
5. Dusty Moore

Schlenk started ninth.

Portsmouth Raceway Park
September 19, 2020

Unsanctioned Supers:
1. R.J. Conley
2. Josh Hall
3. Delmas Conley
4. Avery Taylor
5. Rod Conley

R.J. Conley led all 25 laps. ... Delmas Conley overtook three drivers in the final six laps to finish third. ... Mike Meyers won the Limited Late Model feature.

Oakshade Raceway
September 12, 2020

DIRTcar Supers:
1. Steve Kester
2. Devin Shiels
3. Dusty Moore
4. Colin Shipley
5. Jamie Grochowski

Kester's victory wrapped up his first track title, ending the three-year reign of Shiels. ... Jamie Grochowski started 13th.

Sharon Speedway
September 11, 2020

RUSH Crates:
1. Max Blair
2. Darrell Bossard
3. Josh Ferry
4. Jason Genco
5. Logan Zarin

Blair led all 25 laps. ... Matt Latta was running second in the final laps when he slowed and ended up 12th. ... Crates were part of the opening night of Apple Festival racing.

Attica Raceway Park
September 11, 2020

DIRTcar Supers:
1. Matt Irey
2. Mike Bores
3. Devin Shiels
4. Ryan Missler
5. Gregg Haskell

“This thing has been a rocket ship all year. We broke a motor last week and we put the small motor in to come out tonight," said Irey, who got married two weeks earlier. ... Shiels won the track title by two points over Irey, who needed to win and have Shiels finish fourth or worse. "We did everything we could ... just came up a little bit short,” the winner said.

Hilltop Speedway
September 6, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Ryan Markham
(No other results available)

Oakshade Raceway
September 5, 2020

DIRTcar Supers:
1. Devin Shiels
2. Dusty Moore
3. Steve Kester
4. Herb Reich
5. Mike Bores

Shiels started on the pole and led all 25 laps. ... Kester has a 25-point lead on Shiels heading into the Sept. 12 season finale.

Raceway 7
September 4, 2020

RUSH Crates:
1. Breyton Santee
2. Darrell Bossard
3. Jason Genco
4. Kyle Murray
5. Kyle Zimmerman

Santee overtook Murray with six laps remaining. ... Murray ended up fourth in his Raceway 7 debut. ... Gary Young started on the pole but never was a factor. ... Dennis Dellinger was penalized five spots for jumping a restart. ... Joe Howell was tagged for three cautions.

Oregon

Willamette Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Jimmy Whisler
2. Doug Elkins
3. Randy Barley
4. Thomas Hunziker
5. Jason Johnson

Cottage Grove Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Preston Luckman
2. Braden Fugate
3. Rob Campos
4. Chuck Christian
5. Ryan Ronning

Willamette Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Randy Barley
2. Hunter Johnson
3. Jeff Davis
4. Steve Moore

Coos Bay Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Preston Luckman
2. Braden Fugate
3. Brody Montgomery
4. Jason Johnson
5. Deven Brown

Cottage Grove Speedway
September 6, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Jimmy Whisler
2. Kye Frick
3. Brian Smith
4. Jordan Wright
5. Rob Campos

Whisler completed a weekend sweep at Cottage Grove.

Coos Bay Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Brody Montgomery
2. Braden Fugate
3. Jason Johnson
4. Mike Taylor
5. Wayne Butler

Willamette Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Supers:
1. James Slover
2. Randy Barley
3. Britton Donahoo
4. Jordan Wright
5. Bruce Hipple

Cottage Grove Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Jimmy Whisler
2. Mark Wauge
3. Brian Smith
4. Doug Elkins
5. Kye Frick

Whisler's son, Eston, won the modified feature.

Pennsylvania

Roaring Knob Mtsprts Complex
September 27, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Drake Troutman
(No other results available)

Brent Trimble won the Crate feature.

BAPS Motor Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Travis Mease
2. Alan Sagi
3. Wayne Pfeil
4. Troy Miller
5. Shaun Miller

Bedford Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Brian Lowery
2. Robbie Black
3. Devin Weyandt
4. Greg "Spike" Moore
5. Shawn Shoemaker

Latrobe Speedway
September 26, 2020

Fastrak Crates:
1. Ryan Frazee
2. Zack Kane
3. Troy Shields
4. Clate Copeman
5. Joe Moyer

Shields locked up the track title.

Pittsburgh Pa. Motor Speedway
September 26, 2020

RUSH Crates:
1. Michael Duritsky
2. Logan Zarin
3. Tommy Schirnhofer
4. Nico Dabecco
5. Colby Beighey

Christian Schneider looked to have the race in hand, but his smoking car retired with three laps remaining, handling the lead back to Duritsky. ... Schirnhofer rallied to finish third after drawing a lap-four caution.

Path Valley Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Chaz Buchinsky
2. Randy Burkholder
3. Sean Merkel
4. Andy Fries
5. Shyann Smith

Thunder Mountain Speedway
September 25, 2020

Semi-Lates:
1. Joe Martin
2. Rich Wicker
3. Gary Little
4. Doug Surra
5. Jim Decker

Martin won on the undercard of Scott Bloomquist's World of Outlaws Morton Buildings Late Model Series victory.

Bedford Speedway
September 25, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Chuck Clise
2. Dylan Yoder
3. Jeff Rine
4. Kyle Lee
5. Bryan Bernheisel

Bradford Speedway
September 20, 2020

RUSH Crates:
1. Jeremy Wonderlin
2. Scott Gurdak
3. Ward Schell

BAPS Motor Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Chase Billet
2. Daulton Bigler
3. Shaun Miller
4. Travis Mease
5. Sean Merkel

Pittsburgh Pa. Motor Speedway
September 19, 2020

RUSH Crates:
1. Ben Policz
2. Garret Paugh
3. Logan Zarin
4. Mike Reft
5. Tim Schaffer

Latrobe Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Jon Lee
2. Rich Wicker
3. Paul Ivory
4. Nick Erskine
5. Jack Sarnovsky

Ivory was the hard charger. ... Brent Trimble won the Crate feature of Clate Copeman, his first win in the division at the track (he'd previously won a modified event in 2005).

Lernerville Speedway
September 18, 2020

DIRTcar Supers:
1. Will Thomas
2. Tyler Dietz
3. Gary Lyle
4. Ken Schaltenbrand
5. Clayton Kennedy

Thunder Mountain Speedway
September 18, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Gale Huey
2. Damien Bidwell
3. Dave Blazavich
4. Chris Hackett
5. John Wayne Weaver

Hummingbird Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Alex Ferree
2. Wyatt Scott
3. Mike Wonderling Jr.
4. David Scott
5. Greg Oakes

Ferree earned $4,000 in the Spider Barnett Memorial.

Pittsburgh Pa. Motor Speedway
September 12, 2020

RUSH Crates:
1. Logan Zarin
2. Ben Policz
3. Bill Kessler
4. Michael Duritsky
5. Dan Lepro

Lincoln Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Bryan Bernheisel
2. Jason Covert
3. Shaun Jones
4. Gene Knaub
5. Jim Bernheisel

Bryan Bernheisel earned $3,000 for his first Super Late Model victory at Lincoln (he'd won in Limited Late Models). ... The event drew 21 cars. ... Knaub started 12th.

Latrobe Speedway
September 12, 2020

Fastrak Crates:
1. Troy Shields
2. Joe Moyer
3. Clate Copeman
4. Justin Kann
5. Marino Angeliccio

Shields led all the way from the pole and grabbed his third win of the season. ... Fellow front-row starter Ryan Frazee was eliminated in a lap-seven tangle with Russell Baird.

Hidden Valley Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Ryan Scott
2. Billy Eash
3. Luke Hoffner
4. Dan Gill
5. Curtis Teats

In the street stock feature, the track's corner flagger, Kenny Mayhew, suffered injuries requiring hospitalization when an errant race car stuck an infield utility pole. Mayhew suffered a fractured back, broken ribs and required hand surgery. His son Kinser Mayhew, a photographer, was also treated and released along with the driver, Raymond Reynolds.

Thunder Mountain Speedway
September 11, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Gale Huey
2. Damien Bidwell
3. Matt Lux
4. Jared Miley
5. Jon Lee

Joe Martin won the Limited Late Model feature.

Clinton County Speedway
September 11, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Matt Cochran
2. Andrew Yoder
3. Kevin Probst
4. Joe Lusk
5. Mike Smith

Cochran captured the Lenny Stroud Jr. Memorial.

Port Royal Speedway
September 7, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Todd Snook
2. Dillan Stake
3. Devin Hart
4. Donnie Farlling
5. Andrew Yoder

Bradford Speedway
September 6, 2020

RUSH Crates:
1. Jeff Hoffman
2. Jeremy Wonderling
3. John Waters

Eriez Speedway
September 6, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Dave Hess Jr.
2. Dutch Davies
3. Steve Kania
4. Darrell Bossard
5. Mike Knight

Hess locked up his fifth track title. ... Breyton Santee won his second Crate victory of the weekend (he also won Friday at Ohio's Raceway 7). ... The event drew 29 Crates.

Bedford Speedway
September 6, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Taylor Farrling
2. Kyle Lear
3. Devin Weyandt
4. Ryan Sager
5. Donnie Farlling

Farlling took the lead from Eddie Cornett on the fourth lap and never looked back.

Latrobe Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Alex Ferree
2. Matt Lux
3. Mike Pegher Jr.
4. Tommy Beck
5. Ken Schaltenbrand

Ferree earned $3,000 in the Labor Day weekend special. ... Outside front-row starter Pegher was among leaders. ... Schaltenbrand started on the pole. ... Andrew Koenig won his first career Crate feature but limped along with a broken tie rod late and barely survived; a wrecker delivered his car to victory lane. ... Dillinger's fourth-place Crate finish clinched the Fastrak weekly crown.

BAPS Motor Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Alan Sagi
2. Wayne Pfeil
3. Ben Whitaker
4. Joe Lusk
5. Shaun Miller

Lusk came from 21st for a top-five finish.

Pittsburgh Pa. Motor Speedway
September 5, 2020

RUSH Crates:
1. Kyle Lukon
2. Ben Policz
3. Daryl Charlier
4. Michael Duritsky
5. Logan Zarin

The sixth-starting Lukon won Falconi's Moon Township Auto Red Miley Rumble. ... Ben Policz won a 20-lap tuneup feature over John Mollick.

Hummingbird Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Jeremy Ohl
2. Denny Fenton
3. Mike Wonderling Jr.
4. Garrett Mott
5. Kenny Schaffer

Port Royal Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Jared Fulkroad
2. Devin Hart
3. Devin Weyandt
4. Todd Snook
5. Matt Cochran

Fulkroad won on the undercard of a ULMS doubleheader for Super Late Models.

Bradford Speedway
September 5, 2020

RUSH Crates:
1. Jeremy Wonderling
2. Scott Gurdak
3. Brad Mesler

Path Valley Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Chaz Buchinsky
2. Randy Burkholder
3. Sean Merkel
4. Taylor Farlling
4. Kyle Lear

Buchinsky won his first Late Model feature in his fourth start.

Hidden Valley Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Billy Eash
2. Ryan Scott
3. Luke Hoffner
4. Curtis Teats
5. John Rohacevich

Eash led flag-to-flag and wrapped up the track title.

Lernerville Speedway
September 4, 2020

DIRTcar Supers:
1. Tommy Beck
2. Chub Frank
3. Ken Schaltenbrand
4. Will Thomas
5. Gary Lyle

South Carolina

I-77 Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Chris Garnes
2. Tyler Evans
3. Harold Redman Jr.
4. Chris Carpenter
5. Kevin Wagner

Garnes led all but the first lap. ... Chris Carpenter won the Limited Late Model feature.

Laurens County Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Larry Timms
2. Deano Long
3. Taylor Puckett
4. Austin Watkins
5. Dustin Sloan

Rod Tucker won the 602 Crate feature.

Cherokee Speedway
September 26, 2020

Crate Racin’ USA:
1. Furman Parton
2. John Ruggiero Jr.
3. Richard Kuiken
4. Jeremy Steele
5. Bryan Mullis

Laurens County Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Frank Coates
2. Nick Dietz
3. Terry Bullard
4. Mike Huey
5. Austin Watkins

Colt Smith won the 602 Crate feature.

Lake View Motor Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Shaun Harrell
2. Willie Milliken
3. John Eller
4. Michael Marlowe
5. Chris Miller

Sumter Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Jordan Yawn
2. Derek Lane
3. Elliott Sanders
4. Gene Kinard
5. Justin Shumpert

Laurens County Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Frank Coates
2. Austin Watkins
3. Mike Huey
4. Mike Kernels
5. Jim Blackwell

Colby Cannon won the 602 Crate feature.

Cherokee Speedway
September 12, 2020

Crate Racin’ USA:
1. Bryan Mullis
2. John Ruggerio Jr.
3. Gray Parton
4. Jeremy Steele
5. Travis Steele

Mullis won the 20-lapper by 1.621 seconds.

Travelers Rest Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Crates (602):
1. John Price
2. Brian Grumbles
3. Chastin Blackwell
4. Jay Merck
5. Colton Dimsdale

Sumter Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Gene Kinard
2. David Pack
3. Dalton Hodge

I-77 Speedway
September 11, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Freddie Carpenter
2. Tyler Evans
3. Zach Hill
4. T.J. Watson
5. Doug Parks

Chris Carpenter won the Limited Late Model feature.

Laurens County Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Kenny Collins
2. Larry Timms
3. David McCoy
4. Frank Coates
5. Michael Akeson

Colby Cannon won the 602 Crate feature.

South Dakota

Casino Speedway
September 26, 2020

WISSOTA Late Models:
1. Scott Ward
2. Morgan Ward
3. Trevor Walsh
4. Kent Arment
5. D.J. Tesch

Ward completed an Autumn Classic sweep. ... D.J. Tesch swept the weekend's Limited Late Model division.

Casino Speedway
September 25, 2020

WISSOTA Late Models:
1. Scott Ward
2. Chad Becker
3. Kent Arment
4. David Carlson
5. Trevor Anderson

Ward won the first round of the Autumn Classic. ... D.J. Tesch won the Limited Late Model feature.

Wagner Speedway
September 7, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Eric Vanosdall
2. Doug Tomka
3. Jared Hoerle
4. Jared Jelsma
5. Rod Barse

Vanosdall swept two Labor Day weekend events. ... Doug Tomka clinched the track title.

Casino Speedway
September 6, 2020

WISSOTA Late Models:
1. Tyler McDonald
2. David McDonald
3. Curt Kranz
4. David Carlson
5. Chad Becker

D.J. Tesch won the Limited Late Model feature.

Wagner Speedway
September 4, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Eric Vanosdall
2. Brad Vogt
3. Gale Vogt
4. Doug Tomka
5. Jared Hoerle

Tennessee

Clarksville Speedway
September 26, 2020

DIRTcar Supers:
1. Gavin Schmidt
2. Joe Denby
3. Larry Barber Jr.
4. Michael Seibers
5. Robert Ardry

Joe Denby won the Crate feature.

Tennessee National Raceway
September 26, 2020

Crate Racin’ USA:
First feature:
1. Eric Hickerson
2. Tyler Wood
3. Oakley Johns
4. Mark Fields
5. Matthew Brocato

Second feature
1. Oakley Johns
2. Tyler Wood
3. Cody Martin
4. Justin Maxwell
5. Matthew Brocato

Camden Speedway
September 26, 2020

Crate Racin’ USA:
1. Matt Cooper
2. Bryson Mitchell
3. Dakota Berry
4. Cash Wallace
5. Braden Mitchell

Crossville Speedway
September 25, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Andy Miller
2. Anthony Conley
3. Michael Luna
4. Larry Delong
5. Trent Mullinax

All-Stars Crates:
1. Cameron Weaver
2. William Blankenship
3. Colton Profitt
4. Tyler Price
5. David Singleton

411 Motor Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Zach Sise
2. Greg Martin
3. Josh Henry
4. Cameron Weaver
5. Jensen Ford

Sise also won the 602 Crate feature.

Mountain View Raceway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Ethan Hunter
2. Jesse Lowe
3. Brandon Miller
4. Barry Goodman
5. Josh Collins

Jesse Lowe won the Crate feature.

Clarksville Speedway
September 19, 2020

DIRTcar Supers:
1. David Seibers
2. Jadon Frame
3. Gavin Schmidt
4. Larry Barber Jr.
5. Joe Denby

Hunter Blackwell (604) and Caleb Ashby (602) won Crate features.

Camden Speedway
September 19, 2020

Crate Racin’ USA:
1. Ronnie Cooper
2. Ben Garner
3. Jimmy Halford
4. Adam Ray

Duck River Raceway Park
September 19, 2020

Crate Racin’ USA:
1. Christian Hanger
2. Mark Fields
3. Oakley Johns
4. Brad Skinner
5. Steven Holcomb

Colton Roberts won the 602 Crate feature.

Crossville Speedway
September 18, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Jason Trammell
2. Robby Mason
3. Andy Miller
4. Michael Smith
5. Addison Cardwell

All-Stars Crates:
1. Jesse Lowe
2. Zach Sise
3. Cameron Weaver
4. Deke Waters
5. William Blankenship

Duck River Raceway Park
September 18, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Jadon Frame
2. Brad Skinner
3. Matt Odeneal
4. Christian Hanger
5. Oakley Johns

I-75 Raceway
September 12, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Kyle Courtney
2. Matt Henderson
3. Jerry Green
4. Ronnie Johnson
5. Mitchell Childress

Courtney earned $3,000 for winning the eight-car Fall Smackdown 40.

Wartburg Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Eddie King Jr.
2. Anthony White
3. Dan Tipton
4. Mike Weeks
5. Tim Damron

Clarksville Speedway
September 12, 2020

DIRTcar Crates:
1. Hunter Blackwell
2. Chris Perrigo
3. Devin Black

Volunteer Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Zach Sise
2. Cameron Weaver
3. Ross White
4. Michael Bland
5. Rusty Ballenger

Crossville Speedway
September 11, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Kyle Courtney
2. Andy Miller
3. Robby Mason
4. Perry Delaney
5. Anthony Conley

All-Stars Crates:
1. Cameron Weaver
2. Jesse Lowe
3. Floyd Turner
4. William Blankenship
5. Arville Pittman

411 Motor Speedway
September 7, 2020

Unsanctioned Crates:
1. Logan Roberson
2. Eli Beets
3. Jensen Ford
4. Rusty Ballenger
5. Cameron Weaver

Roberson earned $2,000 in the holiday special. ... Booger Brooks won the 602 Crate feature. ... Brandon Kinzer won the modified feature.

Duck River Raceway Park
September 6, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Corey Posey
2. David Brannon
3. Jadon Frame
4. Heath Hindman
5. Brad Skinner

Posey led every lap from the pole, earning $3,000 in the Sam Pugh Memorial. The Labor Day weekend special drew 28 entries.

Smoky Mountain Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Chase King
2. Kyle Courtney
3. Skip Arp
4. Aaron Guinn
5. Ross White

King won on the undercard of Mike Marlar's Schaeffer's Fall Nationals victory.

Thunderhill Raceway Park
September 5, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Jason Partin
2. Dustin Harris
3. Oakley Johns
4. Eric Hickerson
5. Justin Maxwell

Clarksville Speedway
September 5, 2020

DIRTcar Supers:
1. Caleb Ashby
2. Levi Ashby
3. Steven Stehle
4. Mike Fenton
5. David Seibers

Wartburg Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Eddie King Jr.
2. Tim Damron
3. Dan Tipton
4. Anthony White
5. Perry Delaney

Thunderhill Raceway Park
September 5, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Jason Partin
2. Dustin Harris
3. Oakley Johns
4. Eric Hickerson
5. Justin Maxwell

I-75 Raceway
September 4, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Jason Manley
2. Kyle Courtney
3. John Ownbey
4. Jerry Green
5. Jed Emert

Texas

Big O Speedway
September 26, 2020

DIRTcar Supers:
1. Dean Abbey
2. Bo Day
3. Kaden Honeycutt
4. Dylan Glass
5. Donnie Shipp

Abbey rallied from his 15th starting spot.

I-37 Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Brandon Brzozowski
2. Frank Okruhlik
3. Landon Sowder
4. Trey Votion
5. Alton Fambro

Big O Speedway
September 19, 2020

DIRTcar Supers:
1. Bo Day
2. Dylan Glass
3. Trey Langley
4. Jim Moon
5. Donnie Shipp

Big O Speedway
September 12, 2020

DIRTcar Supers:
1. Donnie Shipp
2. Jim Moon
3. Joe Sheddan
4. Chris Clark
5. Mikel Ortanik

I-37 Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Jamie Campbell
2. Frank Okruhlik
3. Landon Sowder
4. Trey Votion
5. Matt Fox

Virginia

Winchester Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Andy Anderson
2. Kyle Hardy
3. Jonathan DeHaven
4. Trever Feathers
5. Scott Merryman

Anderson earned $2,525 in the Winchester Fall Nationals.

Natural Bridge Speedway
September 26, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Derrick Rankin
2. Joey Leavell
3. Walker Arthur

Ararat Thunder Raceway
September 25, 2020

Unsanctioned Crates (602):
1. Dylan Watson
2. Nathan Walker
3. Dennis Branch
4. Keith Holder
5. Joey Johnson

Natural Bridge Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Walker Arthur
2. Derrick Rankin
3. Joey Leavell
4. Justin Fulton
5. David Watts

Unsanctioned Crates:
1. Logan Roberson
2. Walker Arthur
3. Ronnie Martin Jr.
4. Bud Stinson
5. Shawn Whetzel

Winchester Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Derick Quade
2. Wesley Bonebrake
3. Brad Omps
4. Michael Alderman
5. Robbie Emory

Quade won the previous night at Winchester's sister track, Potomac Speedway. ... Kyle Hardy drove a Chuck and Rosie Bowie-owned Crate Late Model to victory.

Ararat Thunder Raceway
September 18, 2020

Unsanctioned Crates (602):
1. Keith Holder
2. Dylan Watson
3. Nathan Walker
4. Colton Stanley
5. Joel Bray

Holder won on the undercard of the Blue Ridge Outlaws victory for Tommy Jones.

Winchester Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Dale Hollidge
2. Allen Brannon
3. Devin Brannon
4. Tyler Bare
5. James Lichliter

Hollidge, who overtook Allen Brannon for the winning pass on lap 18 and earned his first Super Late Model victory of the season, earned $3,025 in the Red Nininger Memorial. ... The race went caution-free.

Ararat Thunder Raceway
September 11, 2020

Unsanctioned Crates (602):
1. Dylan Watson
(No other results available)

Winchester Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Wesley Bonebrake
2. Jakob Piper
3. Keith Kootz
4. Jonathan DeHaven
5. Austin Stover

Bonebrake won his third of the season in leading 25 laps from outside the front row. ... "Like I always say starting spot means so much these days," Bonebrake said. "We've had such a good car all season, I think there's times it can drive itself." ... Fourth-starting Levi Crowl won the Crate feature.

Natural Bridge Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Joey Leavell
2. Derrick Rankin
3. Matt Whitten
4. Michael Alderman
5. Phillip Woods

Shaun Wetzel won the Crate feature.

Ararat Thunder Raceway
September 4, 2020

Unsanctioned Crates (602):
1. Dylan Watson
2. Joey Johnson
3. Joel Bray
4. Nathan Walker
5. Rob Favre

Wisconsin

Cedar Lake Speedway
September 19, 2020

USRA Limiteds:
1. Lucas Peterson
2. Shaun Mann
3. Nick Panitzke
4. Alex Williamson
5. Miranda Carlson

Peterson won on the undercard of Jesse Glenz's $3,000 victory for Late Models.

Lafayette County Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Jamie Pfeiffer
2. Steve Schueller
3. Jason Robbins
4. Jeff Parks
5. Jim Hendricks

Pfeiffer concluded a Bob Larson Memorial weekend sweep.

Lafayette County Speedway
September 18, 2020

Unsanctioned Limiteds:
1. Jamie Pfeiffer
2. Jason Robbins
3. Jeff Parks
4. David Webster
5. Brandon Leverington

Pfeiffer won the first round of the Bob Larson Memorial.

Cedar Lake Speedway
September 18, 2020

USRA Limiteds:
1. Nick Panitzke
2. Alex Williamson
3. Shaun Mann
4. Lucas Peterson
5. Gavin Tarras

Shawano Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Troy Springborn
2. Ron Berna
3. Luke Postl
4. Nick Anvelink
5. Tom Naeyaert

Third-starting Springborn's caution-free victory helped him edge the sixth-starting Berna for the track title.

West Virginia

Hatfield McCoy Speedway
September 26, 2020

All-Stars Crates:
1. Eddie Hambrick
2. T.J. Salango
3. Shane Greco
4. Mike Faykus
5. Ted Johnson

I-77 Speedway
September 19, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Todd Brennan
2. Zach Hill
3. Chris Carpenter
4. Pete Crum
5. Andy Bond

Ryan Keckley won the Limited Late Model feature.

Elkins Raceway
September 19, 2020

Fastrak Crates:
1. Derek Shaw
(No other results available)

Shaw won on the undercard of Billy Holbert's $3,000 Red Frederick Memorial victory for Super Late Models.

Beckley Motorsports Park
September 19, 2020

All-Stars Crates:
1. Henry Hornsby III
2. Shane Greco
3. Teddy Stover
4. Jeffrey Wolford
5. Joseph Zupanick

Ohio Valley Speedway
September 18, 2020

DIRTcar Supers:
1. Harold Redman Jr.
2. Freddie Carpenter
3. Chris Garnes
4. Zach Hill
5. Ronnie Mayle

Tyler Evans, back after a vicious backstretch wreck a week earlier, started on the front row and led early, but a flat tire knocked him out of contention, handing the lead to Redman. ... Redman fought off slide job attempts by Freddie Carpenter for his first OVS victory of 2020.

Tyler County Speedway
September 12, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Colten Burdette
2. Chris Meadows
3. Shane Hitt
4. Shawn Jett
5. Steve Weigle

Burdette earned $3,000 for his Earl Hill Memorial victory. ... Donnie Dotson won the Crate feature.

Hatfield McCoy Speedway
September 12, 2020

All-Stars Crates:
1. Eddie Hambrick
2. Jeremy Patton
3. Easton Fortner
4. Eric Burgess
5. Caleb Harper

I-77 Speedway
September 5, 2020

Unsanctioned Supers:
1. Freddie Carpenter
2. Harold Redman Jr.
3. Zach Hill
4. Pete Crum
5. Jeremy Blake

Wyoming

Sheridan Speedway
September 19, 2020

WISSOTA Late Models:
1. Eric Mass
2. Kelly Hample
3. Lynn Amick
4. Kinzer McCord
5. Lyndon Bolt

Mass completed a weekend sweep of the I-90 Challenge.

Sheridan Speedway
September 18, 2020

WISSOTA Late Models:
1. Eric Mass
2. Kelly Hample
3. Lynn Amick
4. Lyndon Bolt
5. Ty Hample

Gillette Thunder Speedway
September 6, 2020

WISSOTA Late Models:
1. Eric Mass
2. Hank Berry
3. Eddie Kirchoff
4. Dustin Arthur
5. Lynn Amick

Mass captured the East-West Clash finale, ending Kirchoff's two-night win streak.

Gillette Thunder Speedway
September 5, 2020

WISSOTA Late Models:
1. Eddie Kirchoff
2. Dustin Arthur
3. Hank Berry
4. Lynn Amick
5. Darin Hauff

Kirchoff won for the second straight night in the annual East-West Clash.

Gillette Thunder Speedway
September 4, 2020

WISSOTA Late Models:
1. Eddie Kirchoff
2. Eric Mass
3. Kelly Hample
4. Hank Berry
5. Dustin Arthur

Kirchoff won the first round of the East-West Clash.

Manitoba

Victory Lane Speedway
September 26, 2020

WISSOTA Late Models:
1. Shane Edginton
2. Mike Balcaen
3. Kevin Sexton
4. Jesse Teunis
5. Ward Imrie

Victory Lane Speedway
September 19, 2020

WISSOTA Late Models:
1. Shane Edginton
2. Mike Balcaen
3. Ward Imrie
4. Jesse Teunis
5. Ryan Kereluk

Victory Lane Speedway
September 12, 2020

WISSOTA Late Models:
1. Mike Balcaen
2. Rick Fawcett
3. Ward Imrie
4. Bill Mooney
5. Kevin Sexton

Ontario

Brighton Speedway
September 19, 2020

RUSH Crates:
1. Andrew Hennessy
2. Brandon Mowat
3. Sam Pennachio
4. Bryan Sudsbury
5. Charlie Sandercock

Hennessey grabbed the lead from Mowat after a last-lap caution at Applefest, the track's season-ender. ... “A huge thank you to Paul and Charlie for letting me get in it,” he said. “I love these cars. I grew up watching them and I’m thankful to be able to get in here and go.”

Brighton Speedway
September 5, 2020

RUSH Crates:
1. Andrew Hennessy
2. Charlie Sanderock
3. Steve Baldwin
4. Adam Nayler
5. Caley Weese

The Late Model feature was halted on lap 28 for a medical emergency for veteran driver Phil Potts, who was taken to the hospital. ... Hennessy also won the modified feature.

Search for results

advertisement
Sponsor 718
 
Sponsor 1179
 
Sponsor 728